بلاگ ها

عوامل موثر بر فروش اینترنتی

تاریخ نشر : 1401/02/07


عوامل موثر بر فروش اینترنتی

عصر دیجیتال سبک زندگی را تغییر داده و بسیاری از امکانات را بصورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهد. از این رو بازاریابی سنتی نیز به بازاریابی دیجیتال تغییر یافته و در نتیجه تاکتیک های بازاریابی دیجیتال بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است. زیرا در صورتی که افراد نیاز به کالا و یا خدماتی داشته باشند و اطلاعات وبسایت شما در  اختیارشان قرار نگرفته باشد به سادگی سایر رقبا را پیدا کرده و از طریق وب سایت آنها خرید می کنند.

فروش اینترنتی

تاریخ نشر : 1401/02/06


فروش اینترنتی

امروزه توسعه اینترنت، موجب دگرگونی روش های خرید شده است و مشتریان به خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی تمایل بیشتری دارند. بنابراین شناسایی نحوه بازاریابی و عوامل موثر در فروش کالا به صورت آنلاین اهمیت ویژه ای دارد.

سیستم مدیریت محتوا و کاربرد آن

تاریخ نشر : 1401/02/05


سیستم مدیریت محتوا و کاربرد آن

تعریف CMS به صورت ساده سیستم مدیریت محتوای یک سایت می باشد که وظیفه درج، ویرایش، انتشار و مدیریت ... محتویات دیجیتال یک سایت از قبیل متن، عکس ها، ویدیو ها را بر عهده دارد

سئو خارجی سایت

تاریخ نشر : 1401/02/05


سئو خارجی سایت

سئو خارجی بعنوان مکمل سئو داخلی سایت بوده و فرایندی شامل فعالیت هایی در خارج از وب سایت و  از نگاه دیگران است که بر روی رتبه سایت در موتورهای جستجو تاثیر می گذارد. این فعالیت‌ها شامل لینک‌ها، استراتژی‌های شبکه های اجتماعی، تکنیک های بازاریابی و غیره می‌شود.

سایت ریسپانسیو و اهمیت آن در گسترش کسب و کار اینترنتی

تاریخ نشر : 1401/02/04


سایت ریسپانسیو و اهمیت آن در گسترش کسب و کار اینترنتی

امروزه با افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها توسط کاربران، طراحی سایت به صورت ریسپانسیو جز عوامل موثر در حوزه کسب و کار اینترنتی شده است. بنابراین در صورتی که به دنبال ارائه وب سایت بی عیب و نقص و گسترش کسب و کار خود بصورت اینترنتی هستید حتما عبارت سایت ریسپانسیو را شنیده‌اید.